Hala namiotowa pniewy

Hala namiotowa

Z jakiego powodu przy planowaniu jakiegokolwiek przyjęcia czy też składu wybrać halę namiotową w zamian typowego budynku? Kluczowym pozytywem jest to, że hala namiotowa jest o wiele tańsza. 
   Hale namiotowe bardzo dobrze odnajdują się nie tylko przy planowaniu imprezy plenerowej, ale również przy przechowywaniu artykułów, np. ogrodniczych albo budowlanych. 
   Hale namiotowe w większości wypadków posiadają niezwykle banalną strukturę, co zapewnia ich szybki montaż, a później demontaż. Dlatego też zajmie to nam w dużym stopniu mniej czasu aniżeli budowa stereotypowego budynku. Prosta struktura daje także ruchliwość, dlatego że dzięki niej w nieskomplikowany sposób przestawimy halę z miejsca|Fachowa} hala namiotowa musi mieć pewne poszycie ścienne i dachowe, które ma służyć do osłony przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu hala nadaje się do użytkowania przez cały rok. Pokrycie dachowe może być zarówno jednowarstwowe, jak i termo – nadmuchiwane, co skutkuje tym, że nasza hala będzie bardziej energooszczędna. Ściany z reguły są z PCV, płyty warstwowej a także blachy trapezowej. 
Na dzisiejszym rynku jest mnóstwo firm, które nie tylko zajmują się sprzedażą hal namiotowych, ale także oferują ich wynajem. 
   Biorąc pod uwagę rozmaite używanie hal namiotowych, możemy je podzielić na: 
hale imprezowe
– hale przemysłowe
– hale magazynowe
– hale produkcyjne
– hale pod ujeżdżanie
   Jeśli potrzebujemy halę namiotową pod przeznaczenie magazynowe lub przemysłowe, powinno się wybrać tzw. halę pneumatyczną. Jest to hala o zwiększonej termo – izolacji, a jej realizacja powoduje, że nie zbiera się kondensat, nie przepuszcza dźwięków, a w okresie zimowym łatwiej zsuwa się z niej śnieg. 
   Mimo, że występuje kilka typów hal namiotowych, to najczęstszym ich przeznaczeniem są jednakże imprezy plenerowe. Mają one wykorzystanie jako: 
– hale targowe, które z uwagi na różnorodność formatów dają ewentualność rozstawiania przeróżnego rodzaju punktów handlowych
– hale weselne, które znakomicie sprawdzą się na przyjęcie pod gołym niebem
– hale na spore imprezy plenerowe, np bankiety służbowe, dni miasta, dożynki itp.
   Hala namiotowa to idealne rozwiązanie dla kogoś, kto postuluje tymczasowej konstrukcji, bowiem podsumowując jej plusy z pewnością zadowoli nasze przewidywania, a są to:
– ruchliwość 
– stabilność
– nietrudne wykonanie
– zróżnicowanie powierzchni do wyboru 
– mały koszt


Możliwość komentowania jest wyłączona.