Hala namiotowa świdnica

Hala namiotowa

Z jakiego powodu przy planowaniu jakiegokolwiek przyjęcia czy też magazynu wybrać halę namiotową w zamian typowego budynku? Kluczowym walorem jest to, że hala namiotowa jest zdecydowanie tańsza. 
   Hale namiotowe bardzo dobrze sprawdzają się nie tylko przy tworzeniu imprezy plenerowej, ale też przy gromadzeniu towarów, np. ogrodniczych czy też budowlanych. 
   Hale namiotowe przeważnie posiadają niezwykle łatwą strukturę, co umożliwia ich prędki montaż, a później rozbiórkę. W związku z tym zajmie to nam w znacznym stopniu mniej czasu aniżeli budowa stereotypowego budynku. Banalna rama umożliwia także ruchliwość, gdyż dzięki niej w nieskomplikowany sposób przestawimy halę z miejsca|Fachowa} hala namiotowa powinna posiadać solidne poszycie ścienne a także dachowe, które ma służyć do ochrony przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu hala nadaje się do stosowania przez cały rok. Pokrycie dachowe może być zarówno jednowarstwowe, jak i termo – nadmuchiwane, co powoduje, że nasza hala będzie bardziej energooszczędna. Ściany na ogół są z PCV, płyty warstwowej a także blachy trapezowej. 
Na współczesnym rynku występuje sporo firm, które nie tylko trudnią się sprzedażą hal namiotowych, ale też oferują ich wynajem. 
   Biorąc pod uwagę przeróżne używanie hal namiotowych, możemy je podzielić na: 
hale imprezowe
– hale przemysłowe
– hale magazynowe
– hale produkcyjne
– hale pod ujeżdżanie
   Jeżeli potrzebujemy halę namiotową pod wykorzystanie magazynowe lub przemysłowe, trzeba wybrać tzw. halę pneumatyczną. Jest to hala o zwiększonej termo – izolacji, a jej realizacja powoduje, że nie zbiera się kondensat, nie przepuszcza dźwięków, a w okresie zimowym swobodniej zsuwa się z niej śnieg. 
   Mimo, że pojawia się parę modeli hal namiotowych, to najczęstszym ich zastosowaniem są jednakże imprezy plenerowe. Mają one przeznaczenie jako: 
– hale targowe, które zważywszy na rozpiętość formatów dają sposobność rozmieszczenia przeróżnego rodzaju punktów handlowych
– hale weselne, które znakomicie sprawdzą się na przyjęcie pod gołym niebem
– hale na spore imprezy plenerowe, np bankiety służbowe, dni miasta, dożynki i tak dalej
   Hala namiotowa to kapitalne rozwiązanie dla kogoś, kto żąda tymczasowej konstrukcji, bowiem podsumowując jej wartości bez wątpienia zaspokoi nasze prognozowania, a są to:
– mobilność 
– stabilność
– banalne wykonanie
– różnorodność powierzchni do wyboru 
– niski koszt
www.studio3design.pl


Możliwość komentowania jest wyłączona.

sale konferencyjne śląsk